Oct 28, 2017
10 Views

FETHULLAH GÜLEN’İN İLGİNÇ FOTOĞRAFLARI SIZDIRILDI

Written by

FETÖ lideri Fethullah Gülen’in çok sayıda fotoğrafı, yerine gelecek isimlerden biri olarak gösterilen Şerif Ali Tekalan adına açılan hesaptan sızdırıldı

FETÖ/PDY lideri Fethullah Gülen’in çok sayıda fotoğrafı, yerine gelecek isimlerden biri olarak gösterilen Şerif Ali Tekalan adına açılan hesaptan sızdırıldı. Gülen’in sırtına masaj yaptırırken, dili dışarıdayken çekilerek servis edilen kareler, ‘örgüt içi savaşın sinyali’ olarak değerlendirildi. ABD’nin Pensilvanya eyaletindeki malikanesinde yaşayan Fethullah Gülen’in tuhaf hallerini gösteren 15 adet fotoğraf, internetten servis edildi. Takvim gazetesinin haberine göre önceki paylaşımlardan farklı olarak tabana ‘Gülen’in bunadığı’ izlenimi verecek görsellerin Gülen sonrası örgütün başına yerine geçecek isimlerden biri olarak gösterilen Şerif Ali Tekalan adına açılan sahte hesaptan paylaşılması dikkati çekti.Gülen’in sırtına masaj yaptırırken, dili dışarıdayken çekilerek servis edilen fotoğraflar, sosyal medyada alay konusu oldu. Özellikle sızdırıldığı belirgin olan fotoğraflar, Gülen ile halen örgütün iki numaralı ismi konumunda olan Mustafa Özcan ve diğer lider adayı Şerif Ali Tekalan arasındaki savaşın kızıştığı yorumlarına neden oldu.

​KRİZİN FİTİLİ ATEŞLENDİ

İnternet sitelerince ‘yeni’ olarak sunulan o karelerde, geçtiğimiz yıl tutuklanan Ali Ünal da yer alıyor. Güncel olmadığı anlaşılan fotoğrafların şimdi servis edilmesi, örgüt içindeki bir ismin arşivini açma tehdidiyle mesaj verdiği yorumlarına yol açtı. Söz konusu hamle, FETÖ/PDY içinde büyük bir krizin fitilini ateşledi.

ÜYELERE MESAJ MI?

Paylaşılan görsellerin birçoğunda Gülen’in yanı sıra ABD’nin Pensilvanya eyaletindeki malikaneye gelen örgüt üyeleri de görülüyor. Söz konusu isimlere ya da yakınlarına yönelik bir göndermede bulunulduğu ihtimali ön plana çıkıyor.

Article Tags:
· · · · ·
Article Categories:
GÜNDEM · SON DAKİKA

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *