Nov 1, 2017
17 Views

KARISINI ÖLDÜRMEYE EĞLENEREK GİTTİ

Written by

Esenyurt’ta karısını öldürdükten sonra kayıplara karışan zanlının olaydan saatler önce arabasında eğlenirken çekilmiş videosunu sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştığı ortaya çıktı.

Dün gece saatlerinde Esenyurt’ta yaşanan olay sonrası kayıplara karışan zanlı İhsan A., boşanma arifesinde olduğu ve eşinden ayrı yaşadığı öğrenildi. Olaydan saatler önce zanlı İhsan A., aracıyla eşi Şenay A.,’nın kaldığı evin önüne geldi. Eşi o anda  aracın içinde oturuyordu. Zanlı İhan A. aracın camını kırarak ayrılma arefesinde olduğu eşini silahla öldürdü. Zanlının olaydan saatler önce cep telefonu ile çektiği videoyu sosyal medya hesabına yükleyerek takipçileriyle paylaştığı ortaya çıktı. Zanlı İhsan A., araç içerisinde çekmiş olduğu videonun yanı sıra aynı sosyal medya hesabından paylaştığı bir yazıda ise eşinden ayrı kalmasının kaynanasından dolayı olduğunu belirtti.

 Kaynanasını Suçladı

Zanlı İhsan A., sosyal medya hesabında paylaştığı o yazıda, “Bu ölümlerin sebebi kaynanamdır. Biz çok mutluyduk. Birbirimizi çok sevdik. Ölümüne sevdik ve de öyle oldu. Kız annelerine sesleniyorum. Allah aşkına bırakın kızlarınız kocalarıyla mutlu olsunlar. Bizi örnek alın. Biz çok mutluyduk” diye yazdığı görüldü.
Olay sonrası kayıplara karışan zanlı İhsan A.,’nın yakalanması içi polis çalışma başlattı.

 

Article Categories:
GÜNDEM · SON DAKİKA

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *