Nov 1, 2017
9 Views

Öldüresiye Dövüp Sosyal Medyada Paylaştılar

Written by

ADAPAZARI’nda Irak vatandaşı 3 kişi, tartıştıkları arkadaşlarını öldüresiye dövdü. Bu anları, cep telefonu kamerasıyla da kaydeden saldırganlar, görüntüyü sosyal medya üzerinden paylaştı.

Adapazarı’nda Irak vatandaşı 3 kişi, kendileri gibi Irak vatandaşı olan H.A. ile aralarındaki bir husumetten dolayı telefonda tartıştı. İddiaya göre, tartışmanın büyümesi üzerine saldırganlar, H.A.’yı gece saatlerinde evinden zorla çıkarıp, bir araca bindirdi. Kent merkezinde, yeri tespit edilemeyen bir inşaat alanına götürdükleri H.A.’yı öldüresiye döven kişiler, bu anları cep telefonu kamerasıyla da kaydetti. H. A.’nın başına vurup, kulağını ve vücudunun çeşitli yerlerini bıçakla yaralayan, üzerine de idrarlarını yapan saldırganlar, çektikleri görüntüleri sosyal medya üzerinden paylaştı. Görüntülerde, saldırganların, H.A.’yı yumruk ve sopalarla dövdüğü, üzerine de idrarlarını  yaptıkları görüldü.

Görüntüleri, sosyal medya hesaplarında paylaşan kişiler, H.A.’nın şikayeti üzerine Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekiplerince evlerinde yakalanarak, gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen 3 kişi, mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Article Categories:
GÜNDEM

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *